Přeskočit na obsah
Konec

Milí příznivci,
velmi nás těší množství přibývajících “lajků” u našich fotek, videí a příspěvků na sociálních sítích i noví odběratelé Zpravodaje. Kdyby si všichni, kteří nás takto podporují, zakoupili vstupenky a přišli na koncert, měli bychom pokaždé vyprodané sály. Mrzí nás ale, že na náš (dle našeho názoru nádherný a skvěle obsazený) nejbližší koncert “Písně s vůní Moravy” se však k nákupu vstupenek dosud odhodlali pouze tři lidé. To nás staví před rozhodnutí, zda tento a jakýkoliv další koncert vůbec realizovat.

V letošním roce shledala odborná komise na Ministerstvu kultury náš projekt překvapivě výrazně horší než ve dvou minulých letech a značně zredukovala (o více než 1/3 oproti loňskému roku) výši přidělené dotace. Ta tak pochopitelně nemůže kompenzovat nízké příjmy ze vstupného, které se snažíme držet na pražské poměry na extrémně nízké úrovni.

Proto vás prosíme, pokud se vám to, co s ohromnou láskou a spoustou energie pro opomíjený žánr komorní písně děláme, opravdu líbí, podpořte nás tím, že si dnes či zítra zakoupíte vstupenky a na koncert za týden přijdete. V opačném případě naše úsilí postrádá smysl a od realizace všech plánovaných koncertů budeme nuceni ustoupit.

Děkujeme za vaše pochopení.